Özel Vazoda Tekli Beyaz Orkide

  • GÜNLÜK TAZE ÇİÇEKLER
  • AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
485,00
TL (KDV Dahil)
 
 
 Tarih Seçiniz.
 
Taksit Seçenekleri
TAZE ÇİÇEKLER
GÜLERYÜZLÜ TESLİMAT
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 

Ürün Detayları

 

Güzelliği ile gören herkesi büyüleyen, kokusuyla yaşam alanlarına bahar esintisi getiren beyaz orkide; özel tasarlanan gold çizgili vazoda sizin için sunuluyor. Orkideler hediye olarak çok fazla tercih edilen çiçeklerden biridir. Birçok duygu ve düşünceyi sevdiklerinize iletmek içinbu şık vazolu orkideyi tercih edebilirsiniz.

  • Saf sevgiyi temsil eden beyaz orkide çiçeği; hiçbir duygu tarafından kirletilemeyen masum ve saf sevdiğiniz sevdikleriniz için hediye edebileceğiniz muhteşem bir sürpriz olabilir.
  • Anneler günü, yeni anne-baba olan sevdikleriniz, yeni bebeğe hoş geldin hediyesi olarak gönderebileceğiniz bu güzel çiçeği dilerseniz de kendi yaşam alanlarınıza farklı bir hava katmak ve güzelleştirmek için de sipariş edebilirsiniz.
  • Orkide çiçeği zarafetin, şıklığın, aşkın ve sadakatin simgesidir. Bir çiçek nasıl bu kadar anlamlı olabilir diyorsanız hediye ettiğiniz sevdiklerinizin yüzüne dikkatlice bakarak anlayabilirsiniz.

Bakım Talimatı: Orkideler ışığı seven bitkilerdir; fakat güneş ışığını direkt olarak görmemelidir. Bitkinin sulanması dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Sulama, haftada iki defa olmalıdır. Temiz, oda sıcaklığında ve bir su bardağı ölçüsündeki su, orkide için idealdir. Haftada bir veya iki kez orkidenin yapraklarına su püskürtmek de çiçeğin nem ihtiyacını karşılamasına yardımcı olur.

Not: Orkidenin altındaki dekoratif saksı stok durumuna göre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir.
 .

 

Ürün Kodu: 1553